Разом до перемоги! Слава Україні!!!

Гарантуємо знижку 10% від рахунку конкурентів

Де купити перетворювач напруги?

Перетворювач напруги є складним електротехнічним пристроєм, тому купувати і ремонтувати перетворювач слід в надійному місці, де ви будете захищені від підробок і не оригінальних комплектуючих. Отже, для початку давайте розберемося, що ж таке перетворювач напруги. Отже, перетворювач напруги призначений для того, щоб перетворювати постійний струм акумулятора в змінний. Це дозволяє забезпечити безперебійне живлення електрообладнання при перебоях з енергопостачанням. Сфера застосування надзвичайно широка: від найпотужніших виробництв до домогосподарств, від організації автономного енергопостачання плавзасобів до проведення вуличної акції із застосуванням мультимедійних пристроїв. Крім того, перетворювач захищає електропристрою від перевантажень, включаючи альтернативний режим кожен раз, коли напруга виходить за рамки безпечного.

ПРИНЦИП РОБОТИ ПЕРЕТВОРЮВАЧА НАПРУГИ

У загальних рисах схема роботи виглядає наступним чином. Перетворювач напруги включають в мережу. У штатному режимі, коли напруга знаходиться в діапазоні 185-250 вольт, перетворювач заряджає акумулятор. По досягненню показника в 100 відсотків зарядка припиняється. При виході напруги за рамки 185-250 вольт (або інші, задані під час налаштування) перетворювач напруги перемикається в ражим автономної роботи від раніше зарядженого акумулятора, перетворюючи постійний електрострум в змінний. І, таким чином, рятуючи прилади від стрибків напруги.

РІЗНОВИДИ ПЕРЕТВОРЮВАЧІВ НАПРУГИ

Розрізняють два основні різновиди перетворювачів напруги за формою вихідної напруги:


 • Перетворювачі з синусоїдальною формою напруги.
 • Перетворювачі з квазісінусоідальние формою напруги.

 • Siemens

  Hnc electric

  Control
  techniques

  Який перетворювач напруги купити? Перетворювачі, що дають на виході чисту синусоїду, ефективніше і дорожче. Вони абсолютно незамінні для більшості типів електродвигунів, що забезпечують роботу газових котлів, холодильних установок, систем кондиціонування, телекомунікаційного обладнання, вимірювальної та медичної апаратури.

  В першу чергу, для двигунів з трансформаторним входом.

  Для приладів, оснащених імпульсним блоком живлення, форма напруги не критична. Майже вся побутова техніка та освітлювальні прилади цілком можуть співіснувати з перетворювачами квазісінусоідальние форми напруги (за винятком техніки потужністю понад кіловата). Перетворювачі з квазісінусоідальние формою напруги більше перегріваються, тому при високій потужності це властивість стає небезпечним.

  Для довідки: Синусоїда є графіком взаємозв'язку напруги і часу. Даний графік призначений для відображення частоти подачі струму і плавності зміни струму.

  Крім того, перетворювачі напруги різняться по потужності. Якщо купити перетворювачі напруги більшої потужності, то вони дозволять використовувати акумулятори більшої ємності, яких вистачає на більший проміжок часу. Потужність вказується в маркуванні перетворювача.

  Наприклад, якщо ви бачите позначення ПНС32-0,5, то це означає, що потужність становить 0,5 кВт.

  Так перетворювач повинен бути забезпечений запобіжником на вході, системою подачі сигналу про швидкої розрядки і відключення акумулятора, захищених полярності установки батареї, короткого замикання і перегрівання. Якщо ви плануєте купити перетворювач напруги, вибирайте авторитетних виробників і надійних постачальників, які постачають обладнання, що відповідає всім вищевикладеним вимогам!

  Замовити діагностику