Разом до перемоги! Слава Україні!!!

Гарантуємо знижку 10% від рахунку конкурентів

Ремонт серводвигуна

Серводвигун — це електричний мотор, що містить у собі привід негативного зворотного зв'язку й особливий датчик, що тримає під контролем задані параметри.

Двигуни «серво» характеризуються великою потужністю, бездоганним позиціонуванням, малими розмірами, низьким енергоспоживанням. Сервомотори незамінні в системах, що передбачають переміщення елементів під кутом і лінійно з високою точністю.

Електродвигуни з сервоприводом бувають постійного та змінного струму. Мотори змінного струму поділяються на асинхронні та синхронні пристрої, вони є найпоширенішими.

Точність, стійкість до перевантажень, відмінна динаміка дозволяють успішно застосовувати сервомотори в обладнанні для пакування, лиття виробів з пластмаси, у виробництві автомобілів, харчовій промисловості. Сервопривідні мотори є в усіх верстатах з числовим програмним керуванням.

Як працює серводвигун?

Устаткування з сервоприводом відрізняється від крокових моделей наявністю негативного зворотного зв'язку. Від ротора мотора обертальні рухи передаються на модуль керування через редуктор. Зворотний зв'язок реалізується за допомогою плати керування та датчика кута повороту.

Двигун може запускатися та відключатися механічним способом із застосуванням резисторів, потенціометрів і т.д., а також за допомогою електронної системи, що містить мікропроцесор. Крім того, електроніка здатна, з огляду на інерцію ротора, забезпечувати йому поступовий розгін і зупинку.

Як працює серводвигун? Плавно та безшумно. Сервопривід має високі швидкість обертання, точність переміщення. Основою його функціонування є моментальна компенсація похибок роботи мотора, яка здійснюється завдяки обміну даними між приводом та модулем керування в режимі реального часу.

Ремонт серводвигуна

Сервопривідний мотор — складне обладнання, яке складається з механічних елементів й електронних модулів, тому ремонтні роботи мають ряд особливостей. Щоб виконати ремонт серводвигуна, необхідно відновити всі компоненти, відрегулювати сумісність функцій.

Для високоточних вимірів, ретельного аналізу, налаштування та перепрограмування сервомотора необхідно мати спеціальні інструменти, тестери, прилади, програмне забезпечення, володіти спеціальними знаннями та навичками.

У компанії «Ампер Сервіс» є сучасна технічна база та кваліфіковані майстри, тому всі питання з працездатністю та налаштуванням серводвигунів будуть вирішені в короткі терміни та на високому рівні виконання.

Замовити діагностику