Разом до перемоги! Слава Україні!!!

Гарантуємо знижку 10% від рахунку конкурентів

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ
СЕРВІСНИЙ КОНТРАКТ


МОЖЛИВІСТЬ ВАШОГО БІЗНЕСУ ПРОЦВІТАТИ
ЯК ПРАЦЮЄ СЕРВІСНИЙ КОНТРАКТ АМПЕР ПЛЮС

Сервісний контракт - це комплексний договір, що включає в себе пакет сервісних послуг, необхідних для зниження ризиків простою вашого виробництва і термінового відновлення працездатності у разі виникнення аварійних ситуацій.


ТРИ ПРИЧИНИ ОБРАТИ СЕРВІСНИЙ КОНТРАКТ АМПЕР СЕРВІС:

 1. 01 ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИРОБНИЦТВА
 2. Ми розробимо для Вашого підприємства систему безперебійної роботи виробництва (БРП), яка забезпечить надійну роботу виробничих ліній, збільшить ефективність обладнання і термін його служби.

 3. 02 ЧІТКИЙ КОНТРОЛЬ ВИТРАТ НА СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
 4. Наш 10-річний досвід дозволяє сформувати оптимальний набір сервісних послуг, необхідних для забезпечення гарантованої працездатності вашого обладнання. Вартість сервісних послуг рівномірно розподіляється на щомісячні платежі для зручності планування бюджету.

 5. 03 "СПОКІЙНИЙ СОН" КЕРІВНИКА
 6. Сервісний контракт АМПЕР СЕРВІС дозволяє сконцентруватися на ефективності вашого бізнесу. Ми забезпечимо надійність і справний стан виробничої струткури вашого підприємства.

20%

Згідно з останнім звітом BARPI - Bureau for analysis of industrial risks and pollution (Бюро аналізу промислових ризиків. Франція) 20% всіх поломок стається через несвоєчасне обслуговування обладнання.


Завдяки впровадженню сервісного контракту і регулярного обслуговування, ми мінімізуємо ризики зупинки ліній.


СЕРВІСНИЙ КОНТРАКТ АМПЕР СЕРВІС
ДОЗВОЛИТЬ ВАМ СУТТЄВО ЗАОЩАДИТИ ЧАС ТА ГРОШІ


Ядром сервісного контракту є система безперебійної роботи підприємства (БРП). Вона дозволяє спільно планувати робоче завантаження: сервісне обслуговування проводитиметься тоді, коли це буде зручно вам з урахуванням виробничого процесу, а не тоді, коли лінія зупинилась. Крім того, система БРП дозволяє виявити потенційну проблему і запланувати час і бюджет на її усунення.


Система БРП - це «сервісна книга» вашого виробництва.


В ній ми зберемо усю необхідну інформацію стосовно забезпечення безперебійності роботи вашої лінії на період від 1 до 5 років:

 1. 1. Перелік всього обладнання з класифікацією на категорії за критичністю для виробництва та строками ремонту.
 2. 2. Графік технічного обслуговування обладнання на 1 рік.
 3. 3. Перелік критичних позицій для підприємства. Це обладнання, що підлягає заміні, зняте з виробництва або не може бути замінене на альтернативне без модернізації виробничої лінії.
 4. 4. Перелік запчастин, які необхідно мати на складі виробництва для забезпечення мінімальної тривалості простою.
 5. 5. Перелік обладнання для якого необхідно виконати резервні копії програмного забезпечення (проекти ПЛК, візуалізації та конфігурації налаштувань).
 6. 6. Алгоритм сервісних і діагностичних дій для всіх учасників процесу виробництва.
 7. 7. План модернізації та розвитку виробництва, план впровадження автоматизації.

БЕЗ СЕРВІСНОГО КОНТРАКТУ

З СЕРВІСНИМ КОНТРАКТОМ

СЕРВІСНИЙ КОНТРАКТ АМПЕР СЕРВІС ДОЗВОЛЯЄ ВАМ ПІДВИЩИТИ НАДІЙНІСТЬ ТА ЕФЕКТИВНІСТЬ ВИРОБНИЧИХ ЛІНІЙ НА КОЖНОМУ ЕТАПІ ЖИТТЄВОГО ЦИКЛУ ОБЛАДНАННЯ

— Система БРП

Розширена гарантія на ремонтні роботи

— Першочерговість діагностики і виїздів сервісної служби АМПЕР СЕРВІС
СЕРВІСНИЙ КОНТРАКТ АМПЕР ТАКОЖ ВКЛЮЧАЄ:

 1. 01 БЕЗКОШТОВНА ТЕРМІНОВА ДІАГНОСТИКА
 2. Представляє собою комплекс робіт з виявлення несправностей в аварійних, невідкладних ситуаціях. В лабораторії АМПЕР СЕРВІС наші інженери виявлять причини та розроблять рішення щодо відновлення працездатності обладнання протягом 24 годин. В рамках сервісного контракту термінова діагностика надається безкоштовно.

 3. 02 ТРАНСПОРТУВАННЯ І ДОСТАВКА ОБЛАДНАННЯ
 4. Ми власними силами та безкоштовно доставимо ваше обладнання в нашу лабораторію для діагностики та ремонтних робіт та повернемо його після відновлення працездатності. Також підписаний сервісний контракт дозволить заощадити час на оформлення дозвільних документів на вивіз / ввіз обладнання на підприємство.

 5. 03 ВІДСТРОЧЕННЯ ПЛАТЕЖУ
 6. Для партнерів, які підписали сервісний контракт, ми надаємо можливість відстрочення платежу до 30 днів. Це дозволить заощадити час на узгодженні та очікуванні передоплати для початку ремонтних робіт. Працюєте вже зараз – платите потім.

 7. 04 НАВЧАЛЬНИЙ КУРС
 8. Партнери, які підписали сервісний контракт, отримують доступ до спеціального онлайн-курсу з попередньої самостійної діагностики, налагоджування та усунення несправностей обладнання, що був розроблений АМПЕР СЕРВІС для технічних спеціалістів. Таке навчання персоналу базовим діагностичним методикам дозволить зменшити час простою та кількість звернень до сервісу на 15%.

 9. 05 ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА 24/7
 10. Ми пропонуємо цілодобову підтримку для первинної діагностики проблеми в телефонному або онлайн режимах.

— Опції пакету АМПЕР

— Індивідуальний підбір необхідних сервісних послуг

Персональна лінія віддаленої технічної допомоги

Персональний менеджер
СЕРВІСНИЙ КОНТРАКТ АМПЕР ПЛЮС МОЖЕ ВКЛЮЧАТИ:

 1. 01 ПРОФІЛАКТИЧНЕ ТО
 2. В рамках сервісного контракту АМПЕР СЕРВІС виконує весь спектр регламентованих виробником робіт з технічного обслуговування обладнання. Протягом року інженери АМПЕР СЕРВІС приїжджатимуть згідно з попередньо узгодженим графіком БРП, розробленим для вашого підприємства. Вчасно проведене ТО знизить ризик зупинки лінії на 20%.

 3. 02 СТРАХУВАННЯ КАСКО НА ОБЛАДНАННЯ
 4. Ви маєте можливість застрахувати будь-яке критичне для виробництва обладнання на термін від 1 року. Гарантія може розповсюджуватись як на шафу керування технологічним процесом в цілому, так і на окремі її елементи. Що б не сталось з обладнанням, його працездатність буде відновлена безкоштовно протягом всього терміну страхування.

 5. 03 ТЕРМІНОВИЙ АВАРІЙНИЙ ВИКЛИК
 6. У разі аварійної зупинки, поломки чи виходу з ладу вашого обладнання, сервісна бригада АМПЕР СЕРВІС, яка складається мінімум з 2-х інженерів, приїде до вас на виробництво для усунення несправності. Строк приїзду становить від 1 до 24 годин в залежності від віддаленості підприємства та часу отримання заявки.

 7. 04 СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ НАВЧАННЯ
 8. Ми навчимо ваш персонал методам діагностики, налаштування та роботи з вашим конкретним обладнанням. Навчання відбувається у вас на виробництві у зручний для вас, з точки зору техпроцесу, час

 9. 05 ПЛАН МОДЕРНІЗАЦІЇ
 10. Ми розробимо план проведення модернізації підприємства, що має на увазі точкову, комплексну або повну заміну застарілих потужностей. Детальний план з черговістю робіт дозволить вам спланувати інвестиційне навантаження та обрати правильний час для заміни обладнання.

ЯК ПРАЦЮЄ СЕРВІСНИЙ КОНТРАКТ АМПЕР ПЛЮС

Додавайте до сервісного контракту АМПЕР лише те, що справді необхідно вам та вашому підприємству для досягнення потрібних результатів.СЕРВІСНИЙ КОНТРАКТ "АМПЕР"

ДОДАТКОВІ ПРОПОЗИЦІЇ

СЕРВІСНИЙ КОНТРАКТ АМПЕР СЕРВІС
СУПРОВОДЖУЄ ВАС, КОЛИ ВАМ ПОТРІБНА ШВИДКА ТА ЕФЕКТИВНА ПІДТРИМКА


Мінімальна тривалість простою виробничих ліній – ключ до стійкого успіху вашого підприємства. Партнерські програми Siemens та ABB дозволяють нам в 80% випадків надати вам обладнання на підміну, завдяки наявності близько 9000 сервісних позицій на складі.


Замовити діагностику